ایران شیک

شرایط کنسلی سفارش و عودت کالا

شرایط کنسل کردن سفارش  و عودت کالا

توجه: ایران شیک هیچ کالایی در انبار خود ندارد و کالاها فقط با سفارش مشتری و برای ایشان تهیه میشود و ایران شیک تنها پرداخت سفارش در سایتهای خارجی را انجام می دهد.

 • شرایط کنسل کردن سفارش
  – کنسل کردن سفارش تنها ۱ تا ۲ روز بعد از ثبت سفارش و خرید کالا توسط ایران شیک  از سایت خارجی و تنها قبل از ارسال به ایران امکان پذیر هست و بعد از ارسال کالا به ایران و یا بعد از دریافت کالا در ایران توسط مشتری امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد.
 • شرایط عودت کالا
  در شرایط زیر کالا عودت داده میشود:
  -کالا معیوب باشد(معیوب بودن کالا توسط کارشناسان ایران شیک بررسی و بعد از تایید ، کالا عودت داده میشود)
  -در تهیه و ارسال کالا اشتباهی از طرف  ایران شیک رخ داده باشد.(خطا در سایز و رنگ بندی کالا و یا کالایی بجز کالای سفارشی به مشتری ارسال گردد).
 • نحوه بازگرداندن کالا به ایران شیک
  – لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی ایران شیک از طریق تلگرام یا واتس آپ و شماره ۰۹۳۰۷۷۰۳۱۳۱ تماس بگیرید.
  – از ارسال کالا بدون هماهنگی با پشتیبانی ،جداً خودداری کنید.
  –کالا نباید استفاده شده باشد.
  – برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شده و لوازم جانبی  ، اتیکت و سایر لوازم همراه کالا بدون کم و کاست ارسال شود.
  – برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را در کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
  -درصورت ارسال با پست پیشتاز،  تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس تلگرام یا واتس آپ ارسال کنید.
 • شرایط عودت مبلغ سفارش یا کالا به حساب مشتری
  بعد از کنسلی سفارش (در صورت داشتن شرایط کنسلی)  و یا عودت کالا به ایران شیک ، مبلغ سفارش به اعتبار ایران شیک مشتری اضافه میشود . با اعتبار ایران شیک میتوانید بدون نیاز به پرداخت به میزان اعتبار ثبت سفارش جدید انجام دهید و یا با ارسال شماره کارت بانکی به پشتیبانی ایران شیک مبلغ طی ۷ روز کاری به حساب مشتری واریز میشود.
  تماس با ایران شیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *